Автобус Вроцлав - Острава

Острава — невелике місто в Чехії недалеко від польського кордону. Недивно, що автобуси до Острави є з багатьох великих і дрібних польських міст. Їхати автобусом з Вроцлава до Острави 3-4 години — все залежить від рейсу.

Вартість поїздки:

  • Ціна квитка на прямий автобус Вроцлав - Острава — від 19,95 євро.
  • Подорож з Вроцлава до Острави з пересадкою на електричку коштує від 13 євро.

Маршрут прямого автобуса Вроцлав - Острава: Вроцлав аеропорт - Вроцлав - Ополе - Глівіце - Gliwice - Рибнік - Водзіслав-Шльонський - Ostrava střed (BUS) - Острава, Ostrava-Svinov (BUS) - Кордоні - Olomouc, hl. n. (BUS) - Простейов - Брно - Відень (Wien) - Відень аеропорт.

Купити квитки або забронювати їх ви можете на сайті, причому заплатити можна як банківською картою Visa/Master Card, так електронними грошима paypal.

Також є варіант доїхати з пересадкою в Кракові, і тоді маршрут виглядатиме так:

  1. поїзд або автобус Вроцлав - Краків;
  2. автобус Краків - Острава, ціна від 7,96 євро.

Набагато зручніше доїхати автобусом з Вроцлава до Праги, що корисно, оскільки Прага і столиця, і важливий транспортний вузол в Чехії. І мова не тільки про автобуси, а й про потяги, а також авіаквитки до Чехії! Якщо ви плануєте дістатися на літаку, то зазвичай купується авіаквиток до Праги, а останнім часом і до Подгориці. І набагато рідше планують переліт до Брно і Карлових Вар, де також є аеропорти.

Автобуси з Польщі — дуже популярний вид транспорту, включаючи рейси з Вроцлава. При бажанні на сайті можна знайти автобусні рейси не тільки з Польщі, але і з України: Київ - Острава, Львів - Острава і Херсон - Острава.

Купуйте та бронюйте квитки на автобуси Київ - Прага, Львів-Прага, Ужгород - Прага, Одесса - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!