Автобус Запоріжжя - Прага

Автобус Запоріжжя - Прага безпосередньо їздить один раз на тиждень по суботах, рейс Zaporožje – Dnipropetrovsk - Praha і відправлення із Запоріжжя відбувається о п'ятій годині вечора, тобто о 17:00. Ціна квитка в Прагу — 2816 грн.

Замовити проїзд автобусом до Чехії можна онлайн. Оплатити зручніше банківською картою або тимчасово забронювати для оплати квитки в касі банку або партнерів системи. Іноді є необхідність забронювати квиток для ухвалення рішення про покупку, і приємно, що система дає таку можливість. Ви можете забронювати місце в салоні на добу або більше — все залежить від пропозицій перевізника. У багатьох випадках це допомагає зорієнтуватися і нікуди не поспішати при ухваленні рішення про покупку і в цілому про поїздку. Бронь неможлива, якщо до рейсу залишилося дуже мало часу.

Маршрут цього автобуса після Запоріжжя пролягає до Дніпра, Харкова, Полтави, Київа, Житомира, Рівного, робить зупинку у Львові, також проїжджає по території Польщі, роблячи зупинки в Жешуві, Кракові, Катовіце, а в Чехії можна зробити висадку в Остраві, Оломоуці та Брно. До Праги рейс прибуває о 8:40. Завдяки даному маршруту також можна здійснити подорож автобусом Дніпро - Прага.

Слід зауважити, що квитки коштують досить дорого, а маршрут дійсно тривалий. У деяких випадках вигідніше зробити пересадку в Києві або Львові. З Запоріжжя є кілька прямих поїздів до Львова, тож зробити пересадку на автобус Львів - Прага від 1184 грн. неважко. Як варіант, можна поїздом доїхати до Вінниці. З / д квиток Запоріжжя - Вінниця обійдеться в 123 грн., а вже звідти сісти на автобус Вінниця - Прага. Хоча значної економії часу не вийде.

Пересісти на автобус до Праги можна і в Києві. Рейс Київ - Прага може обійтися до 1984 грн., що вигідніше, ніж прямий маршрут, тим більше, що автобус Запоріжжя - Київ обійдеться близько 360 грн., а поїзд ще дешевше.

Також можна розглядати як прийнятні варіанти пересадку в Миколаєві або Одесі. Вони привабливі тим, що їдуть до Європи через Умань та Вінницю, не заїжджаючи на північ території України, що означає більш швидкий рейс і дешевшу вартість.

А ось пересадка на автобус до Праги в Дніпрі або Кривому Розі сенсу не має, оскільки квиток на автобус Кривий Ріг - Прага коштує стільки ж, скільки і з Запоріжжя.

Найвигідніші автобуси до Праги із Західної України. У перших є безліч рейсів через Польщу зі Львова, а також територією Словаччини можна доїхати до Чехії з Ужгорода та Мукачевого. Поцікавтеся вартістю квитків на автобуси:

З Запоріжжя є й інші міжнародні автобуси, і один з популярних — Запоріжжя - Москва.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!