Автобус Катовіце - Рим

Квиток на автобус з Катовіце в Рим коштує від 53 євро. І що цікаво, на той же рейс, того ж перевізника квиток на автобус  трохи не такий дешевий, але ціна вище несуттєво. Ви можете спланувати поїздку з Польщі до Італії ще більш комфортно і дешево.

Як варіант, ви можете:

  1. Доїхати в Удіне або Местре,
  2. А звідти рушити в Рим на поїзді від 9 євро за квиток.

Втім, ціна автобусного квитка буде такою ж, як і до Риму. Бонус при такому плануванні поїздки - це можливість відвідати затишний Удіне і незабутню Венецію по дорозі. З риму цікаво потрапити до Неаполя.

У Катовіце є багато міжнародних автобусів в тому числі і з України. Досить популярні рейси Київ - Катовіце і Львів - Катовіце. Втім до Вічного Міста Рим з України також можна доїхати на прямих рейсах: Київ - Рим, Львів - Рим, Тернопіль - Рим і інших автобусах в Італію.

Поїздку в Рим потрібно планувати мінімум на три дні, а краще пробути в цьому місті і довше. Неможливо уявити собі першу подорож до Італії без відвідування Риму, Ватикану, Пантеону, Колізею, фонтану Треві. Загляньте в Рим, щоб залишити його частинку в своєму серці. Після цієї подорожі ви не будете сумніватися - всі дороги ведуть Вас до Риму. Насолоджуйтесь!

Автобус - хороша альтернатива, якщо авіаквитки в Рим коштують дорого або наземний вид транспорту обраний з інших причин. Звичайно, авіаквитки, якщо всі умови дотримані і ціна приваблива - кращі. У Рим літає багато лоукостів з Польщі, але можливість купити квиток є не завжди і навіть бюджетні авіакомпанії часто пропонують тарифи дорожче, ніж квитки на автобуси в Італію. Хоча так, поїздка автобусом в Центральну Італію (та й Північну частину країни теж) займає досить багато часу. Зате у вас є можливість хоч краєм ока подивитися на Європу по дорозі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!