Автобус Чернівці - Варшава

Чернівці набагато ближче до Румунії, аніж до Польщі, але тим не менш автобус до Варшави тут не менш популярний. Ціна квитка на автобус Чернівці - Варшава — від 545 грн, але на конкретну дату дивіться у системі (є мультивалютний покажчик для тих, для кого це важливо).

Маршрут автобуса Чернівці - Варшава наступний (але не єдиний): Чернівці (16:00, автовокзал, вул. Головна, 219) - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Люблін - Варшава (5:50, Варшава Заходня за умови відсутності затримок на кордоні, тобто КПП Україна - Польща).

За 525 грн. (вартість автобусних квитків уточнюйте спеціально) можна також доїхати до Варшави з Чернівців. І маршрут наступний: Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Львів - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Щецин.

Вибрати потрібний рейс може тільки сам пасажир, тим більше, що названими остаточний перелік не обмежується!

Як ви повинні бути помітили, на сайті можна замовити квиток на рейс з пересадкою, яка підбирається автоматично, або самостійно спланувати таку поїздку.

Можна замовити або забронювати такі варіанти:

Найдешевший спосіб доїхати до Польщі з Чернівців — з пересадками і пішим переходом кордону, але прямий автобус не надто відрізнятиметься за ціною, але набагато зручніший. Важливо відзначити, автобус проїжджає й Івано-Франківськ та Львів, так що вибір у пасажира досить широкий. Хоча в цих конкретних транспортних вузлах для Західної України багато пропозицій і рейсів з перевезення пасажирів і в цілому багато автобусів до Польщі проїжджає через ці населені пункти. Без проблем також на сайті можна купити квиток на автобус до Кракова і автобус до Вроцлава, якщо є така необхідність.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!