Автобус Чернівці - Вроцлав

Прямий автобус Чернівці - Вроцлав коштує від 525 грн., але це не єдиний рейс у цьому напрямку. Рейсів є кілька, перевізників теж, тому пасажири можуть вибрати з декількох варіантів і, що не менш важливо, — автобус Чернівці-Вроцлав курсує щодня. Так, ціна квитка може відрізнятися, причому варіанти можуть відрізнятися вдвічі. Припустімо, є квитки за 525 і 550 грн., а є 1127 грн., наприклад.

І, до речі, вам варто враховувати затримки на КПП Україна - Польща, якщо Вроцлав — не кінцевий пункт вашої подорожі.

Рейс Кам'янець-Подільський - Щецин також дає можливість проїхатися маршрутом з Чернівців до Вроцлава. І що дивно, пропонує найдешевший квиток на відрізку Львів-Вроцлав — 525 грн. До речі, як варіант можна доїхати спочатку потягом або автобусом Чернівці - Львів, а потім пересісти на вказаний раніше рейс. Що багато хто і робить, якщо їх з якоїсь причини не влаштовує прямий автобус:

  1. Відправлення з Чернівців відбувається з автовокзалу (вулиця Головна, 219),
  2. Прибуття до Вроцлава або на Тимчасовий автовокзал (вул. Joannitów, 13 або на Суча, 1/11).

При здійсненні покупки важливо знати, що рейс буде корисний не тільки тим, хто запланував подорож до Вроцлава, але також не варто забувати про можливість купити квиток на автобус до Кракова. На сайті досить багато різних пропозицій, у тому числі різні автобуси Чернівці-Краків. Також з Вроцлава зручно і недорого можна замовити квитки на автобус до Праги.

Замовити квиток на автобус з Вроцлава просто, процедура мало чим відрізняється від операції з квитками на автобуси до Польщі. По суті, тільки місцем призначення і перевізником, оскільки кожен напрямок обслуговують різні автобусні компанії, і в кожному окремому випадку потрібно дивитися на пропозиції та умови.

На сайті можна безкоштовно забронювати автобусні квитки Одесса - Вроцлав та інші. Умови бронювання проїзних документів на всі популярні і не дуже міжнародні автобуси однакові. Покупцеві варто знати одне: його конкретне бронювання квитка на автобус до Вроцлава протримається дуже короткий термін — добу або дві. Це залежить від перевізника і рейсу, але в основному, умови схожі. Але більше й не потрібно, адже доби досить для вибору способу оплати (наприклад, не банківською картою, а в касі або через термінал) або щоб порадитися з попутниками, якщо такі є.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!