Автобус Дубно - Варшава

Поїздка з Дубна до Варшави буде дуже захоплюючою, враховуючи велику кількість пам'яток в обох містах, та і квитки на автобуси недорогі. Ціна квитка на автобус Дубно - Варшава - від 4130 грн. В дорозі пасажири пробудуть відносно недовго 7-9 годин, в залежності від конкретного автобусного рейсу, його маршрут і перевізника. Найдешевший варіант проїзду пропонує автобус з Тернополя.

Маршрути автобусів, що забезпечують сполучення Дубно та Варшави:

Дубно розташовано на перетині важливих транспортних шляхів між Рівним, Тернополем, Луцьком та Львовом, причому Рівне та Луцьк - два міста, які знаходяться до Дубно найближче, а значить, що пасажири також можуть шукати вигідні тарифи не тільки безпосередньо з Дубно, а й з цих міст:

Причому, у випадку з пересадкою в Луцьку ще й заощадити трохи вийде. Але не так істотно, як хотілося б. Плюс будь-яка пересадка - це витрата часу, тому бажано все-таки вибирати прямий рейс Дубно - Варшава.

Поїздку на автобусі до Польщі можна скрасити оглядом українських пам'яток. Додатково Дубно цікаве ще й тим, що тут знаходиться власний замок і кілька цікавих музеїв. На сайті є повний список замків України з фото, так що, якщо ви плануєте їхати до Варшави через Дубно, зможете ближче познайомитися з цим дивом.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!