Автобус Івано-Франківськ - Люблін

Дістатися з Івано-Франківська до Любліна можна швидко і недорого. Ціна квитка на автобус Івано-Франківськ - Люблін - від 328 грн. Найдешевший квиток на автобус в Люблін знайдений на рейс Івано-Франківськ - Гданськ.

У продажу на сайті є квитки і на інші маршрути, що дозволяють доїхати з Івано-Франківська до Любліна:

Якщо прибуття автобусів в Люблін стандартне - Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia., то місця відправлення автобусів з Івано-Франківська в Люблін є різні:

  • Автовокзал-2 вул. Горбачевського, 14;
  • Автовокзал, вул. Пасічна.

Уточнюйте місце відправлення при купівлі квитка.

Купити або забронювати квитки на автобуси Івано-Франківськ - Люблін і назад з Любліна в Франківськ (або як називає його місцева молодь - Франик) можна на сайті. Покупцям, які вирішили не їхати на автовокзал, а зробити покупку автобусних квитків онлайн, надається:

  1. Відмінний вибір автобусних рейсів по різних напрямках, в тому числі з Івано-Франківська в Люблін;
  2. Зручна система пошуку, покупки і бронювання квитків;
  3. Різні способи оплати, в тому числі карта банку типу Visa або Master Card і електронні гроші paypal.

Подорож в Люблін може виявитися дуже захоплюючою і не дорогою. У той же час в Любліні можна робити покупки або проходити навчання в польських вузах. Саме тому квитки в це невелике, але миле польське місто такі популярні. На сайті можна знайти й інші квитки на автобуси не тільки в Люблін, а й до Польщі: Київ-Люблін, Львів-Люблін, Харків - Люблін, Ковель-Люблін, Вінниця - Люблін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!