Автобус Харків - Люблін

Рейс з Харкова до Любліна входить до складу декількох маршрутів. Вартість квитків на автобуси, маршрути рейсів з Харкова і плюси подорожі в Люблін можна почерпнути нижче. Важливо відзначити широкий вибір можливостей в плані транспорту між Любліном і Харковом і через систему ви легко в цьому переконаєтесь!

Ціна квитка на автобус Харків - Люблін

Ціна квитка на автобус Харків - Люблін - від 630 грн. Хоча вартість автобусних квитків є різна. Найдешевше можна доїхати з Харкова до Любліна на автобусі, який прямує за маршрутом Харків - Вроцлав. Дані на момент написання поста.

Також є ціна квитка з Харкова в Люблін - від 800 грн. на прямий автобус. В дорозі близько 20 годин. Автобус проїжджає Київ, так що ви можете спланувати подорож з пересадкою і значно заощадити, якщо до Києва доїдете на дешевому поїзді, а звідти купите квиток на автобус Київ - Люблін за 357 грн.

Тут важливо знати, що автобуси в Люблін - це частина маршруту автобуса до Варшави, але є і окремі рейси. Також автобуси в Познань з України часто проходять через Люблін (за рідкісним виключенням).

Маршрути автобусів Харків - Люблін

У продажу є квитки на інші автобуси, що дозволяють дістатися з Харкова до Любліна:

З пересадкою ви можете більш гнучко спланувати подорож до Любліна. Відправлення автобуса є в різний час, рейси здійснюються весь тиждень щодня і замовити квиток онлайн можна цілодобово. В інтернеті також можна забронювати квиток на автобус в Люблін. Це буде ненадовго, зате безкоштовно.

Подорож в Любліна

Подорож в Люблін може служити як розвагою, в якості локації для нових вражень і проведення відпустки, а також як місцем роботи або навчання для пасажирів з України. У Любліні відмінна торгова інфраструктура, так що на шопінг також можна поїхати. У Любліні можна скупитися недорого і з задоволенням.

На сайті можна знайти, купити і забронювати квитки на інші автобуси не тільки в Люблін: Київ-Люблін, Львів-Люблін, Ковель-Люблін, Вінниця - Люблін. В цілому в Польщу зручно і вигідно їздити саме на автобусі, особливо за відсутності прямих авіаперельотів з Харкова до Варшави по таким самим низьким цінам (хоча в якийсь момент такий рейс був у лоукост wizzair, але його закрили, та й ціна була вищою ніж на автобусний квиток).

Міжнародний автобус в Люблін менш популярний, ніж в столицю, але кожен вирішує для себе, який пункт прибуття автобуса його цікавить більше - продаж квитків на автобуси в Польщу на сайті є в багато міст і навіть селища. Також з Харкова можна замовити проїзд і в інші польські міста, в тому числі і популярні: Харків-Варшава, Харків - Краків, Харків - Вроцлав.

Поїздка до Любліна, як і багато інших коротких подорожей до Польщі, є не тільки пізнавальною, але й вигідною в плані шопінгу. Не секрет, що багато українців їдуть до Польщі саме за покупками одягу, їжі та інших товарів.

Авіаквитки в Польщу з Харкова якийсь час були актуальними, коли можна було замовити квиток до Варшави, яка, до речі, розташована в трьох годинах їзди від Любліна.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!