Автобус Херсон - Зелена Гура

Рейсів з Херсона до Польщі є не менше, ніж з Варшави чи Києва, і пряме сполучення з містом Зелена Гура - відмінне тому свідчення. Ціна квитка на автобус Херсон - Зелена-Гура - від 1155 грн.

Маршрути автобусів, що дозволяють доїхати з Херсона в Зелену-Гуру:

  • Херсон - Зелена-Гура - Щецин;
  • Херсон-Щецин-Херсон.

Відправлення з Херсона відбувається з автовокзалу по вулиці Будьонного, 1 раз на день в 15 хвилин після півночі. Принаймні зараз графік відправлення такий. Стежити за змінами ви можете на сайті. Автобус щоденний.

Ланцюжок міст на рейсі з Херсона в Зелену Гуру: Херсон - Миколаїв - Вознесенськ - Южноукраїнськ - Первомайськ (Миколаївська обл.) - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів -Шегіні, митниця (UA-PL Медика - Легніца - Любін - Нова Суль - Зелена-Гура => => пересадка => => Зелена Гура - Свебодзін - Гожув-Великопольський - Щецин.

Також ви можете спланувати пересадку у Львові на шляху в Зелену Гуру:

  1. Квиток на поїзд або автобус Херсон - Львів;
  2. Квиток на автобус Львів - Зелена-Гура, вартість - від 682 грн.

Замовити та забронювати квитки з Херсона до Польщі можна і за іншими напрямами. На сайті є можливість купити проїзні документи на автобуси Херсон - Варшава, Херсон - Краків, Херсон - Вроцлав, Херсон - Гдиня. Доїхати, як видно з маршруту, можна також до Любліна і Щецина.

Не плутайте місто Зелена-Гура, що між містами Свебодзін і Нова Суль на заході Польщі, і дуже схожим за назвою містечком Єленя Гура, що в перекладі означає "Оленяча гора". Єленя Гура розташоване значно південніше, біля кордону з Чехією.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!