Автобус Рівне - Ополе

Ополе, місто, яке знаходиться по дорозі з Катовіце до Вроцлава, а через Рівне проходять багато автобусних рейсів з Києва до Львова, в тому числі в Польщу та Чехію. Не дивно, що з Рівного в Ополе є прямі автобусні рейси та квитки можна придбати на сайті досить недорого. Ціна проїзду автобусом Рівне - Ополе - 550 грн.

Інша справа, що різні рейси пропонують різний графік руху та що важливо - різну тривалість поїздки на автобусі Рівне - Ополе. Можна доїхати в Ополе як за 13:20 так і за 16:40. Свій маршрут вибирайте через систему та звертайте увагу на те, скільки автобус знаходиться в дорозі.

Маршрути автобусів з Рівного в Ополе:

Також ви можете самостійно побудувати маршрут в Ополе з пересадкою, а саме:

  1. Доїхати з Рівного потягом або автобусом до Львова.
  2. Придбати квиток на автобус Львів - Ополе.

Автобуси в Ополе

На сайті є можливість придбати інші квитки на автобуси в Ополе:

Також можна замовити квитки на автобуси в Ополе з інших міст України, Польщі та Європи: Варшава, Харків, Тернопіль, Стрий, Івано-Франківськ, Херсон, Вільнюс, Праги, Житомир, Кишинів.

Автобуси з Рівного

Цікаво, що на сайті легко замовити багато квитки на автобуси з Рівного і не тільки до Вроцлава. З Рівного до Польщі можна замовити такі квитки: Рівне - Познань, Рівне - Варшава і звичайно ж Рівне - Вроцлав, що дає можливість доїхати в Ополе. Крім цього з Рівного можна доїхати до деяких інших країн, наприклад в Чехії. У продажу є рейс Рівне - Прага. Купити або забронювати квитки на автобуси Рівне - Ополе і інші рейси в Польщу і по Європі без особливих затримок можна онлайн, використовуючи систему пошуку та бронювання автобусних квитків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!