Автобус Староконстянтинів - Варшава

Прямий рейс Староконстянтинів - Варшава можна знайти на сайті. Ціна квитка на автобус Староконстянтинів - Варшава - від 551 грн. Важливо відзначити, що в місті є ж/д вокзал, куди прибувають потяги та електрички з інших українських міст. Тобто через Старокостянтинів можна влаштувати собі цікаву поїздку до Польщі й не тільки.

Якщо ви очікуєте свій рейс до Варшави, то у вас є унікальна можливість відвідати замок Острозьких (у замку є музей), сторожову Вежу та водяний млин в Староконстянтінове. Читайте про інші замки та фортеці України.

Маршрути автобусів, що дозволяють купити квиток на автобус з Староконстянтінова до Варшави:

Маршрут прямування автобуса, який пропонує найдешевші квитки з Староконстянтінова до Варшави: Хмельницький - Красилів - Старокостянтинів - Ізяслав - Шепетівка - Славута - Нетеші - Острог - Шумськ - Кременець - Рівне - Дубно - Луцьк - Ковель - Ягодин -Дорохуськ - Хелм - Люблін - Варшава.

Причому, автобусів з Хмельницького до Варшави через Старокостянтинів декілька.

Ви можете замовити квитки на автобуси до Польщі, підходять під запит Староконстянтинів - Варшава на сайті, як і в будь-якому іншому напрямку по Європі. На сайті доступні також інші рейси до Варшави, в тому числі: Львів - Варшава, Ковель - Варшава, Луцьк - Варшава - дозволяють зробити пересадку на шляху з Староконстянтінова.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!