Автобус Прага - Лондон

Завдяки Євротунелю під Англійським каналом, до Великобританії можна доїхати на автобусі, в тому числі з Чехії, де цей вид пасажирського транспорту дуже затребуваний. Ціна квитка на автобус Прага - Лондон - від 48 євро і в дорозі - близько 17 годин. Перевезення здійснює чеська автобусна компанія STUDENT AGENCY k.s., відома своїми низькими тарифами на автобусні перевезення з Праги до столиці Британії в тому числі. Квитки з Праги і по інших напрямках продаються на сайті, що досить зручно.

Великобританія - це острів, але прокладений під Ла-Маншем тунель дозволяє проїхати автотранспорту на територію Англії на платформах підземних поїздів. Тобто пасажири перебувають в автобусі, який їде, прикріплений до платформи підземного поїзда.

При бажанні, на шляху до Британії з Чехії пасажири можуть зробити пересадку:

Причому в обох містах можна пересісти на потяг до Лондона, оскільки з Парижа є рейс Євростар, а з Брюсселя Траілс. Але автобуси також можуть стати вигідним рішенням на шляху до Англії: Париж - Лондон, Брюссель - Лондон і інші.

Також не варто забувати про шикарні можливості для подорожей авіатранспортом. Знайти недорогі авіаквитки в Великобританію - один з непоганих виходів з положення, коли рейс автобуса Прага - Лондон поки не влаштовує. Навіть на лоукост easyjet можна знайти авіаквиток в Лондон, але є пара моментів:

  • заощадити отримається тільки, якщо купувати квитки за кілька місяців;
  • багаж не входить у вартість перельоту - за нього потрібно доплатити;
  • враховуйте час і кошти на проїзд в аеропорт і поїздку з аеровокзалу в Лондон.

Тобто в розрізі позначеного, квиток на автобус має лише один недолік - час у дорозі. А все інше - суцільні переваги.

Замовити квиток до Лондона можна з пересадкою, і рейс Прага - Лондон може бути частиною більш довгого маршруту, наприклад Київ - Лондон:

  1. автобус Київ - Прага;
  2. рейс Прага - Лондон.

Так, саме так може виглядати маршрут в Лондон з України. До речі, першим пунктом може йти рейс Львів - Прага, або інші комбінації рейсів.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!