Автобус в Бобруйськ

Бобруйськ - місто в центрі Білорусії. Ціни квитків на автобуси в Бобруйськ залежать від маршруту, відстані і перевізника. Автобус Київ - Бобруйськ пропонує кілька варіантів. Найнижча ціна квитка на автобус Київ-Бобруйськ на момент перевірки - від 232 грн. за квиток на маршрут Маріуполь - Мінськ. Також є маршрути, що проходять через Бобруйськ і Київ- Харків - Мінськ, Одеса - Мінськ, Дніпро - Мінськ, Маріуполь - Мінськ.

Вартість квитків з України в Бобруйськ наступна:

  • автобус Київ - Бобруйськ - від 232 грн;
  • автобус Харків - Бобруйськ - від 650 грн;
  • автобус Полтава - Бобруйськ - від 450 грн;
  • автобус Одеса - Бобруйськ - від 600 грн;
  • автобус Маріуполь - Бобруйськ - від 950 грн.

Квитки на автобуси з Росії в Бобруйськ також можна замовити без складнощів. Ціна квитка на автобус Москва - Бобруйськ – 1157 рос.руб. В дорозі всього 10 годин.

За 21 євро можна доїхати до Вільнюса автобусом.

Цікаві пам'ятки Бобруйська: фортеця, будинок купчихи Кацнельсон, статуї бобрів.

Білорусь - країна між Росією, Україною, країнами Прибалтики (Литва, Латвія) та Польщею. Не дивно, що міжнародний наземний транспорт тут досить розвинений, в тому числі автобусний.

На сайті ви можете також придбати квитки на інші автобуси в Білорусь, в тому числі і за напрямками: Мінськ, Брест, Гродно, Барановичі, Могильов та інші. Також можна тимчасово забронювати квитки, що зручно для спокійного прийняття рішення про покупку.

Найпопулярніший автобус - Київ-Мінськ, Львів-Мінськ, Чернігів-Мінськ, Одесса-Мінськ, Харків-Мінськ.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!