Автобус в Брест

Брест - невелике місто в Білорусі, поруч з польським кордоном. «Брестська фортеця-герой» - головна туристична визначна пам'ятка міста, варто відвідати археологічний музей «Берестя» і Музей врятованих цінностей. На жаль війни не залишили значущої архітектурної спадщини в Бресті, хіба що в історичному центрі є трохи двоповерхових історичних будівель.

На сайті в продажі є в основному квитки на міжнародні рейси в Брест. Якщо ви плануєте придбати проїзний документ, щоб доїхати до Мінська, Гродно, Ліду і інші білоруські міста, слід звернутися до каси автовокзалу. В Кобрин з Бреста ходять маршрутки. В дорозі близько сорока хвилин. У Мозир і Гомель також слід їхати через Мінськ, до якого можна дістатися на поїзді (як і до Києва).

Автобуси в Брест з України

В Брест є кілька рейсів автобусів з України. Пасажири обирають ті автобуси, в яких ціна квитків і графік руху найбільш прийнятні для них, у тому числі:

  • автобус Львів - Брест, ціна квитка - від 346 грн.
  • автобус Кам'янець-Подільський - Брест, ціна квитка - від 474 грн.
  • автобус Київ - Брест, ціна квитка - від 720 грн.
  • автобус Рівне - Брест, ціна квитка - від 314 грн.

Квитки на автобус Ковель - Брест слід шукати в касах автостанцій у Ковелі та Бересті відповідно. Втім, іноді квитки з'являються у продажу і онлайн. Теж саме можна сказати і про автобуси в Луцьк. Ціна квитка залежить від перевізника.

Найбільш популярні на сайті автобусні квитки через Брест, це рейс з Києва до Бреста, а також маршрут автобуса Володимир-Волинський - Брест через Шацьк і Любомль:

  • Квиток на автобус Брест-Любомль коштує 119 грн,
  • а на автобус Брест - Шацьк - 89 грн.

Як бачите, рейс надзвичайно вигідний тим жителям Білорусі, які хочуть відправитись на відпочинок на Шацькі озера.

Замовити квиток на автобус зі Львова у Брест можна онлайн!

Автобуси з Бреста в Європу

Автобуси з Бреста в Європу представлені досить широко. Один з найпопулярніших - автобус до Варшави і виною тому не тільки невелика відстань між містами, але і дешева ціна квитків. Також Варшава - відмінний транспортний вузол з великими можливостями організації подорожі будь-якої складності в Європу.

  • квиток на автобус Варшава - Брест обійдеться - від 9 євро.
  • рейс Прага - Брест коштує від 59 євро.

Замовляйте автобусні квитки на сайті: Брест – Варшава, Брест - Прага та інші.

У Брест з Москви можна доїхати з пересадкою в Мінську. В Вільнюс можна доїхати через Варшаву або Гродно. Як краще їхати через Польщу або через Білорусь - вирішувати пасажиру.

Частіше за все купляють квитки Київ-Мінськ, Одесса-Мінськ, Львів-Мінськ, Чернігів-Мінськ, Харків-Мінськ.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!