Автобус в Гродно

Гродно - прикордонне місто в Білорусі, з відмінним транспортним сполученням з Польщею. Аугустовский канал пов'язує Білорусь і Польщу через міста Августів і Гродно відповідно.

Автобуси з Росії в Гродно є прямі, але не всі можна замовити квиток онлайн. Часто для планування подорожі необхідно придбати два квитки, замість одного на прямий рейс, або звертатися на автовокзал, щоб замовити проїзний документ з міст Росії: Москва, Калінінград, Петербург, Орел та інші.

Автобуси в Польщу з Гродно:

  • автобус Гродно - Варшава - від 19 євро;
  • автобус Гродно - Білосток - від 9 євро.

Щоб доїхати в інші міста Польщі або з них до Гродно, слід запланувати пересадку у Варшаві, як найбільшому і найближчому транспортному вузлі. До послуг пасажирів, які замовили квитки на автобуси в Варшаву - два місцевих аеропорти - Шопен і Модлін, а також широкий спектр прямих рейсів автобусів з Польщі та Європи. Плануєте поїхати в Лодзь або Познань - немає проблем! Купуйте квиток на автобус до Варшави, де здійсните приємну пересадку.

Автобуси в Гродно з деяких міст Європи:

  • ціна квитка на автобус Вільнюс - Гродно від 10,5 євро;
  • прямий автобус Рига - Гродно - від 34 євро, а з пересадкою - від 24 євро.
  • вартість квитка на автобус Прага Гродно - близько 67 євро.

Автобуси в Гродно з Мінська або Бреста складають конкуренцію поїздам. Квитки слід купувати в касах автовокзалів і автостанцій, оскільки онлайн в Гродно можна замовити тільки квитки на міжнародні автобуси Київ-Мінськ, Чернігів-Мінськ, Харків-Мінськ, Одесса-Мінськ та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!