Автобус в Кобрин

Кобрин - невелике містечко в Білорусі недалеко від Бреста.

Доїхати в Кобрин на автобусі можна з міст:

З Києва через Кобрин проходить прямий поїзд в Брест.

Вартість проїзду в Кобрин:

  • Ціна квитка на автобус Мінськ - Кобрин - від 15 BYN.
  • В Брест їхати зовсім недовго на місцевій маршрутці з автовокзалу. Їхати менше години. Ціна квитка на автобус - 3,74 білоруських рублів.
  • Квиток Нововолинськ (Україна) - Кобрин - вартує 31,55 BYN.

Популярні автобуси у Беларусь: Київ - Мінськ, Львів - Брест, Чернігів - Мінськ, Одеса - Мінськ, Одеса - Гомель.

Цікаве про Кобрин

Кобрин вперше згадується в хроніці в 1287 році. У Іпатіївського хроніці говориться, що князь Володимир подарував дружині ціле місто. Кобрин відбувається з невеликого рибальського села на річці Кобрінка (історики досі не згодні з тим, чи була це річка, ніж назвали її місто, або поселення було створено ще до того, як річка отримала свою назву). Село сходить до одинадцятого або дванадцятого століття, але археологічні розкопки, проведені в 1999 році, показали, що під містом був культурний рівень, який сходить ще в десятому столітті. Місцеві науковці та активісти все ще сподіваються, що буде більше відкриттів, щоб довести, що місто набагато старше, ніж зараз вважається.

Найвідомішим людиною, тісно пов'язаним з містом Кобрин, є відомий воєначальник Росії Олександр Суворов. Є вулиця Суворова, є музей і є навіть готель імені великого російського. Таким чином, всі відвідувачі «зв'яжуться» з відомим командиром, подобається їм це чи ні.

У 1795 році Катерина II присвоїла звання фельдмаршала Олександру Суворову і представила йому маєток Кобринського Ключа за придушення повстання під керівництвом Тадеуша Костюшко. Садиба, яка була подарована Суворову назавжди, і місто переживало дуже важкий період. Через війни та епідемій Кобрин перетворився в маленьке бідне поселення, яке втратило право Магдебурга або право на самоврядування.

Суворов весь час не жив в Кобрині. В історії міста було два «суворовських періоду»:

  • 1797 р
  • 1800 р

Після своїх швейцарських і італійських походів він повернувся в Кобрин як генералісимус, але ранг знайшов його старим і слабким.

Місцеві жителі не підтримали власника нерухомості. Він спробував ввести закон кріпосного права в місті, і місцеві жителі були направлені на адресу імператора Павла I, і цар наказав Суворову відмовитися від своїх планів в обмін на деякі додаткові особняки, в тому числі будинок, який зараз є військовим музеєм.

У місті багато пам'яток, які до сих пір несуть сліди командира. Поруч з музеєм знаходиться палац культури, побудований на залишках церкви Петра і Павла. Військовий герой перебував в церкві в 1800 році, але його молитви не запобігали хвороб і неприязні царя: Суворов помер в Санкт-Петербурзі трохи пізніше. Щоб відсвяткувати 100-річчя людини, який знаходиться в кожній книзі історії, було вирішено перемістити дерев'яну церкву на місцеве кладовище і побудувати замість неї кам'яну церкву. Інша війна змінила плани жителів міста, і, хоча вони перемістили церква, яка зараз є пам'яткою архітектури, місце біля музею залишалося порожнім досить довгий час.

Найбільш ощадливий спосіб дістатися до Кобрин - на автобусі, купити квиток можна автовокзалі майже будь-якого європейського міста або ж в інтернеті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!