Автобус в Вітебськ

Вітебськ – одне з найкрасивіших міст Білорусі. Автобуси до Вітебську - популярний вид транспорту, незважаючи на те, що в місті є власний аеропорт.

З України до Вітебська є кілька популярних автобусних маршрутів. Прямий автобус Одеса - Вітебськ обійдеться в 1300 грн. (Входить в маршрут Санкт-Петербург - Рені). І звичайно, в Вітебськ можна доїхати з пересадкою в Мінську або Гомелі. Наприклад, якщо ви плануєте поїздку в Вітебськ з українських міст: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Миколаїв, Херсон, то потрібно купити квиток на автобус в Гомель або Мінськ, а звідти вже доїхати до Вітебська.

З Цікавих пам'яток міста можна назвати ратушу, а також музей-садибу Здравнево і цілу плеяду красивих соборів.

Автобуси з Росії в Вітебськ

З Росії в Вітебськ є прямі автобуси. Вітебськ знаходиться на північному сході Білорусі, тому сполучення з Росією відмінне. Найближче велике місто Смоленськ. Також недалеко розташувалися Псков та Великі Луки.

Ціна квитків з Росії в Вітебськ:

  • автобус Москва - Вітебськ, вартість поїздки - 1066 російських рублів;
  • автобус Санкт-Петербург (Пітер або СПБ) - Вітебськ, вартість квитка - 1894 російських рублів;
  • автобус Смоленськ - Вітебськ - від 520 ріс. руб.
  • рейс Псков - Вітебськ - тисячу шістсот шістдесят п'ять ріс. руб.

З пересадкою можна знайти квитки в російські міста: Брянськ, Тула, Орел, Калінінград, Ростов. Пересадку можна зробити в Москві, Смоленську, а для деяких міст і в Санкт-Петербурзі.

Автобуси в Вітебськ з Європи

Вітебськ також знаходитися недалеко від кордону з Латвією, що дозволяє здійснювати поїздки в великі міста безпосередньо, без пересадок в транспортних вузлах.

  • автобус Рига - Вітебськ, ціна квитка - 21 євро;
  • автобус Даугавпілс - Вітебськ, ціна квитка - 15,75 євро.

Крім цього з Вітебська можна спланувати поїздку до Польщі, в тому числі і з пересадкою в Мінську, Бресті або Гродно. На сайті можна купити та замовити інші рейси в Білорусь, наприклад в Могилів, який знаходиться зовсім поруч з Вітебськом.

Також ви можете поїхати з Вітебська автобусом до моря. Прямий автобус Вітебськ - Одеса вже згадувався. До речі, з Одеси можна доїхати до Болгарії, якщо це цікаво. Ну і звичайно автобус до Риги довезе до Балтійського моря.

На сайті часто кіпляють квитки Київ-Мінськ, Одесса-Мінськ, Харків-Мінськ.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!