Автобус в Богумін

Богумін — прикордонне місто в Чехії, де дуже зручно робити пересадки, особливо якщо ви їдете з Кракова чи Катовіце, і вам потрібно не в Прагу, а до іншого чеського міста. Найпростіше дістатися до Острави — фактично, це сусідні міста.

Власне, це, крім усього іншого, — важливий залізничний вузол у Чехії. Головна визначна пам'ятка — Костел Божественного серця Господнього. Ну і, звичайно, залізнична станція, хоча остання має більш функціональне значення, аніж якесь інше.

Міжнародні автобуси з Польщі до Богуміна повертають до Катовіце і через кордон у містечку Халупки їдуть до Богуміна.

Що стосується транспорту до Богуміна та його вартості, то можна назвати такі міжнародні автобуси:

  • Автобус Львів - Богумін — від 669 грн., причому є як прямий рейс Львів - Богумін, так і подовжений Львів – Богумін - Парндорф (Австрія).
  • Автобус Катовіце - Богумін — від 7,79 євро. Автобус у дорозі близько 1:25.
  • Автобус Краків - Богумін — від 9,74 євро.

Тут варто відразу зазначити, що автобус зі Львова до Богуміна є частиною маршрутів більш тривалих рейсів, таких як Львів - Брно або Львів - Відень, наприклад. Або ж є окремі стикувальні маршрути. Якщо ви хочете потрапити зі Львова до Праги через Богумін, заощадити не вдасться, оскільки мінімальна ціна квитка на автобус Львів - Прага — 700 грн, в той час, як прямий рейс до Богуміна коштує лише на 40 грн. менше, тобто менше 2 євро. Якщо ж вам потрібно доїхати саме в це невелике чеське місто, це вдалий вибір.

Усередині Чехії з Богуміна легко дістатися як до найближчих великих міст, так і до Праги і Брно. Найдешевший квиток на автобус до Богуміна коштуватиме з Острави до 2 євро, і в дорозі всього 7 хвилин. На місцевій електричці з Богуміна до Оломоуца можна доїхати за 2,7 євро і півтори години.

Автобуси до Праги з прикордонного Богуміна чудово заміняють поїзд, вартість проїзду на якому від 8 євро. В дорозі до столиці Чехії пасажири знаходитимуться 3:35 години. Замовляйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!