Автобус Київ - Острава

З Києва до Острави, як і в цілому до Чехії, можна доїхати на прямому автобусі. Ціна квитка на автобус Київ - Острава — від 945 грн.

Маршрути, що дозволяє купити квитки на автобуси Київ - Острава:

  • Київ - Прага - Плзень;
  • Чернігів - Кельн;
  • автобус Київ - Прага;
  • Запоріжжя - Дніпропетровськ - Прага;
  • Харків - Київ - Краків - Прага;
  • Кривий Ріг - Київ - Краків - Прага.

Також можна доїхати до Острави з пересадкою в Кракові. Квиток на автобус Краків - Острава коштує від 7-8 євро в залежності від рейсу і аж до 20 євро. Проте ви можете побудувати захоплюючу подорож.

Поїздка до Чехії

Поїздка до Чехії буде цікавою, який би вид транспорту не обрали пасажири: літак або автобус! Не дивно, що можна доїхати на цих автобусних рейсах до Праги. Столиця Чехії — головний транспортний вузол країни, тоді як Острава — колишнє шахтарське місто, хоч і недалеко від кордону з Польщею. Якщо ви плануєте поїздку до Чехії, то краще планувати подорож до Праги — найбільшого і дуже гарного міста з нальотом середньовіччя. Не забувайте, що можна купити авіаквитки до Чехії як варіант проїзду. Краще за все шукати недорогий авіаквиток до Праги або найближчий до чеської столиці аеропорт — Подгориця.

На сайті можна купити або забронювати квиток на автобус з України:

  • Київ - Острава,
  • Львів - Острава,
  • та Херсон - Острава.

Кутцйте онлайн.

Купуйте квитки Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси в Чехію.

Про Остраву

Східна перлина Чехії, абсолютно не схожа на інші її міста, ділова і сучасна - це Острава. Гордість Острави - це пиво з місцевого пивоварного заводу, і слава напою рознеслася вже і за межами країни.

Острава - промислове місто з безліччю металургійних заводів і вугільними шахтами. Але в цьому і є його колорит. Основні визначні пам'ятки зосереджені на центральній площі ім. Масарика. Тут розташована ратуша і оглядовий майданчик висотою 86 метрів. Також в місті можна відвідати старовинний костел святого Вацлава і базиліку Спасителя Господнього.

Крім цього, в Остраві вельми насичене культурне життя. Тут є опера, філармонія, чотири чудових театру і кілька музеїв. Гості міста часто відвідують ареал «Мінімум», де зведено мініатюрні копії відомих будівель, наприклад, Ейфелевої або Пізанської вежі. А для дітей буде цікаво сходити в місцевий зоопарк площею понад 100 гектар. Тут цікава флора і красиві водойми і багато тварин. Тільки рисі в цьому зоопарку близько 50 видів, а канадська рись і зовсім э лише тут.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!