Автобус Харків - Гданьск

З Харкова до Гданська можна доїхати на рейсі Харків - Гдиня. Ціна квитка на автобус Харків - Гданськ - від 1050 грн. Перевіряйте актуальність на сайті. У вас є шанс знайти квитки в Польщу навіть дешевше, хоча, з огляду на відстань, вартість досить низька.

Є два маршрути автобусів Харків - Гдиня від різних перевізників:

  • щоденний рейс Тернвояж: Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Ягодин, митниця (UA-PL) - Дорохуськ, CLO POL-UKR - Люблін - Варшава, Автовокзал "Centralna" - Плоцьк - Оструда - Ельблонг - Гданськ - Гдиня.
  • щоденний маршрут Стецик: Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Ягодин, митниця (UA-PL) - Дорохуськ (POL-UKR_ - Люблін - Варшава "заходная" - (Пересадка) - Плоньск - Оструда - Ельблонг - Гданськ - Гдиня.

Автобуси Харків - Гданськ з пересадкою

Як видно з вибірки - маршрути автобусів в Гданськ фактично однакові, тільки один рейс з пересадкою, інший - без. Вартість квитків Харків - Гданськ відрізняється несуттєво.

Також можна самостійно спланувати пересадку:

  1. Доїхати на автобусі Харків - Варшава.
  2. З Варшави до Гданська відправитися на поїзді або автобусі.

Зручну пересадку можна зробити і в Україні - в Києві чи Львові.

Поїздка Харків - Гданськ через Львів буде виглядати так:

Звичайно, ви також можете поїхати через столицю України, спочатку купивши квиток на поїзд чи автобус Харків - Київ, а потім забронювати та оплатити квиток на автобус Київ - Гданськ. Але в цьому випадку як за ціною ви не виграєте, так і за часом теж, адже що з Києва, що з Харкова - квитки коштують однаково.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!