Автобус у Стропков

Приблизно в тридцяти милях на північний схід від Прешові перебувати маленький місто Стропков. Вартість квитків на автобуси в Стропков:

  • Автобус Ужгород - Стропков - від 232 грн.
  • Автобус Попрад - Стропков - від 5 EUR.
  • Автобус Прага - Стропков - від 22 євро.

Стропков

Стропков був одним з найбільших єврейських громад в регіоні і був важливим центром іудаїзму в Словаччині. Багато з його євреїв прибули з Польщі в сімнадцятому столітті, жертви погромів, які перебували в пошуках відносній безпеці на землях, що належать імперії Габсбургів. Хоча їм дозволено працювати в місті, вони не мали права жити там або ховати членів громади в межах міста. Протягом десятиліть євреї були змушені ховати своїх мерців на цвинтарі сусіднього села Тісінец. Єврейська громада Стропково пережила значне зростання в вісімнадцятому столітті. Стимульовані навчаннями відомих рабинів, таких як Хаїм Йосеф Готліб і Екутіель Ієгуда Тейтельбаум, Стропков став одним з найпрестижніших центрів вивчення Тори у всій більшою Угорщини та Галичини. Сьогодні в місті немає жодного єврея. Більшість будинків і магазинів єврейського кварталу були зруйновані після війни. З початку XIV століття церква з трьома нефами готичного святого тіла і крови Христа є самим значним культурним та історичним видовищем Стропково. Його раннебарочная вівтар з багатою фігурної і декоративною обробкою належить до найвидатніших вівтарів подібного роду в Словаччині. Церква і довколишній садибний будинок «Грот» і «Ренесанс» раніше були частиною колишнього замку Стропково. Також цікаві францисканський монастир, що відноситься до 17 століття, з райським садом і Хресним покровом, бароковим будівлею Слюжновского будинку (Магістрат) або окремо в стилі модерн в південній частині міста. Новий греко-католицький храм Св. Кирила і Мефодія, побудований у візантійському стилі в 1947 році, є ще однією важливою конструкцією.

Для економії грошей і часу можна купити квиток на автобус, який курсує по головних визначних пам'яток міста. Придбати квиток можна на автовокзалі або ж онлайн.

Популярні автобуси в Словаччину з України: Ужгород - Кошице, Ужгород - Братислава, Ужгород - Попрад.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!