Автобус Ужгород - Братислава

Автобус з Ужгорода в Братиславу можна знайти, як прямий, так і запланувати поїздку до столиці Словаччини з пересадкою. Ціна квитка на прямий рейс Ужгород - Братислава - 916 грн. на рейс Тячів - Карлові Вари, який їде через Будапешт. Подорож займе трохи менше 9-ти годин.

Повністю маршрут рейси виглядає так: Тячів - Хуст - Мукачево - Ужгород - Чоп, митниця (UA-HU) - Захонь, митниця (HU-UA) - Будапешт - Райка, митниця (SK-H) - Братислава, Rusovce, št.hr митниця (CZ-SK) - Братислава - Бродський - Ланжот - Брно - Прага - Пльзень - Карлові Вари.

Також можна доїхати до Братислави з пересадкою в Кошице:

  1. автобус Ужгород - Кошице, вартість квитка - близько 7 євро;
  2. поїзд або автобус до Братислави з Кошице, поїздка коштуватиме близько 20 євро.

Тривалість подорожі з Ужгорода в Братиславу і через Будапешт, і через Кошице (тобто якщо автобус їде по території Словаччини), однакова за часом і майже однакова за ціною.

Купити і забронювати такі квитки на автобуси можна на сайті. Інтерактивна система містить актуальну інформацію про наявність рейсів і дозволить скласти маршрут будь-якої складності, як в Словаччину, так і в інші країни Європи.

Поїздка в Словаччину

Автобуси - один з кращих варіантів транспорту, щоб почати подорож до Словаччини, особливо з Ужгорода, який знаходитися так близько до кордону. Коштують недорого, швидко доставляють до другого за величиною міста - Кошице, де ви зможете скористатися місцевим транспортом. Найкраще в Словаччині - це маленькі душевні міста, приємні і красиві гори, де можна зайнятися альпінізмом, скелелазінням, відправиться в піший похід або просто відпочити і подихати свіжим повітрям.

Взимку багато хто їде до Словаччини покататися на лижах і сноубордах. Найбільший, але далеко не єдиний гірськолижний курорт в Словаччині - Ясна в Низьких Татрах.

Ще один безперечний плюс Словаччини - середньовічні замки. При можливості обов'язково відвідайте Спішський град, Замок в Бойніце, Оравський замок, Тренчіанскую фортеця, Замок Червени Камінь, Замок Вігльаш, Кремницьку фортеця.

Поїздка в Словаччину буде спокійною і приємною, і в той же час залишить після себе відчуття гармонії, задоволення і умиротворення - те, чим можуть похвалитися невеликі європейські країни.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!