Автобус Івано-Франківськ - Прага

Автобус з Івано-Франківська до Праги перебуває в дорозі близько вісімнадцяти годин. Ціна квитка на автобус Івано-Франківськ - Прага стартує від 1100 грн, але в середньому вартість рейсу близько 1000 грн.

Найдешевший квиток на автобус до Праги з Івано-Франківська пропонує рейс Чернівці - Прага, який стартує у Чернівцях у п'ятницю о 9 ранку, проїжджає Синятин і Коломию, о 12:25 у нього зупинка на автовокзалі Івано-Франківська на вулиці Залізнична, 30, а далі через Калуш, Долину і Стрий він їде до Львова. Маршрут пролягає територією Польщі, яка є транзитною для міжнародних автобусів Україна – Чехія, і робить зупинки в Жешуві, Кракові та Катовіце, після чого повертає в бік Чехії. У Чехії автобус робить нічні зупинки в Остраві, Оломоуці, Брно та, нарешті, о восьмій ранку прибуває до Праги на автовокзал Флоренц.

Квитки на автобуси легко замовити на сайті. Виберіть напрямок шляхом введення міста відправлення, в даному випадку — Івано-Франківськ — і пункт призначення, як в цьому варіанті — Прагу. Позначте дату поїздки. За необхідності можна вибрати діапазону дат для подорожей:

  1. відкрита дата;
  2. точна дата;
  3. плюс два дні;
  4. плюс/мінус три дні;
  5. плюс шість днів (або на тиждень уперед від зазначеної дати).

Далі перевіряєте, що валюта розрахунку вам підходить, і натискаєте кнопку «Пошук». Всього кілька секунд, і перед вами всі прямі рейси по заданих параметрах. Вибираєте один з них, заповнюєте інформаційну форму для пасажирів, оплачуєте картами Віза або Майстер Кард, а отриманий електронний квиток слід роздрукувати та пред'явити водієві під час посадки.

На сайті freetravel легко відшукати й інші квитки на автобуси до Чехії (в першу чергу, це автобуси до Праги): автобус Київ - Прага, автобус Львів – Прага, чи на рейс між ними, такий, як автобус Житомир - Прага. Купуйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!