Автобус Херсон - Острава

Рейс Херсон - Острава незвичайний. Острава — в минулому промислове місто Чехії, поруч з польським кордоном, що робить його транзитним для багатьох автобусів до Праги, що прямують з Польщі та України. Навіть з Херсона до Острави є прямий рейс, і ціна квитка Херсон-Острава — 2194,5 грн. На момент перевірки виявлено автобуси, що курсують двічі на тиждень. Маршрут автобуса Херсон - Миколаїв - Краків - Прага.

Як ви можете заощадити на квитках до Острави? Плануйте подорожі з пересадкою! Наприклад, купуєте квитки на поїзд з Херсона до Львова, Києва чи навіть Вінниці, а звідти вже плануєте поїздку до Острави:

  • автобус Київ - Острава — від 1050 грн.;
  • автобус Львів - Острава — від 700 грн.;
  • автобус Вінниця - Острава — від 1200 грн.

А ось пересадка в Польщі бажаної економії не принесе, оскільки прямі рейси з Херсона до Польщі досить дорогі. Краще планувати поїздку у напрямку Херсон - Острава з іншого великого транспортного вузла.

На сайті можна купити та забронювати інші квитки на автобуси до Чехії: Брно, Оломоуц, Пльзень і власне до самої Острави. Але лідери за популярністю, звичайно, автобуси до Праги. Оформити покупку на сайті дуже легко. У продажу є різні варіанти квитків у напрямку Чехії, у тому числі і з Херсона. Найбільше пасажирів цікавлять, звичайно, квитки Київ - Прага і Львів - Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси, але буває і по-іншому.

У прикордонних районів є свої переваги й транспортні зв'язки. Наприклад, квиток на автобус Ужгород - Оломоуц, який являє собою симбіоз автобуса Ужгород - Кошице та поїздів Кошице – Оломоуц, коштує 359 грн., що дуже дешево для десятигодинної поїздки.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!