Автобус Хмельницький – Прага

Автобус Хмельницький – Прага — частина багатьох маршрутів автобусів до Чехії. Ціна квитка на автобус з Хмельницького до Праги — від 1150 грн. Найдешевший квиток можна купити на рейс, повний маршрут якого Херсон – Прага, по середах і суботах. Посадка на автобус о 9:45 ранку на автовокзалі або біля нього за адресою: Вінницьке шосе, 23.

Маршрути автобусів до Праги через Хмельницький:

Автобуси з південної України, а точніше, з Херсона та Одеси, здебільшого не заїжджають до Києва, хіба що пасажир заздалегідь купить такі квитки. З іншого боку до столиці прямує багато рейсів зі східної України до Чехії (з того ж Харкова або Полтави і навіть Дніпра та Запоріжжя). Якщо говорити про рейси до Праги, то ситуація така ж сама. У цьому випадку розумніше скоротити шлях, що перевізники й роблять у більшості випадків. Автобуси повертають на північ і через Умань потрапляють до Вінниці, а там по прямій до Львова через Тернопіль і Хмельницький. Так що, як бачите, автобуси Тернопіль - Прага також доступні на цьому маршруті.

Також прямі автобуси до Праги є і з міст у Хмельницькій області. Найвідоміший з них — рейс з Кам'янця-Подільського, який проходить через Тернопіль, але не зачіпає сам Хмельницький.

На сайті ви також можете знайти інші автобуси до Праги якщо ваша точка відправлення не Хмельницький, і найпопулярніші з них автобус Київ - Прага і автобус Львів-Прага. Купуйте квитки Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси в Чехію.

На сайті ви можете знайти, купити і забронювати всі ці квитки, а також багато інших, як до Чехії, так і до Польщі. Значна частина маршрутів є також по Україні і в цілому по Європі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!