Автобус Мукачеве - Прага

Автобус Мукачеве - Прага — ще один із затребуваних автобусів до Чехії.

Прямий рейс автобуса Мукачево - Прага обійдеться пасажирам у 637 грн, а з пересадкою у словацькому місті Кошице — 755 грн. Як варіант, можна купити квитки окремо, і це буде досить дешево. Рахуємо разом:

  • квиток на автобус Мукачеве - Кошице — від 178 грн.;
  • проїзд на поїзді Кошице - Прага — від 507 грн.

Разом проїзд з пересадкою в Кошице, якщо купувати квитки окремо, може обійтися в 685 грн.

Так що ви можете вибрати найбільш зручний варіант або їхати з Мукачева в Ужгород, а потім пересісти на автобус Ужгород - Прага. Мінімальна вартість проїзду з Ужгорода — 850 грн., тож на поїздку через Ужгород можна навіть заощадити:

  • автобус Мукачеве - Ужгород (поїздом вийде навіть дешевше) — 27 грн.;
  • автобус Ужгород - Кошице коштує від 157 грн.;
  • проїзд поїздом Кошице - Прага — від 507 грн.

Повна вартість поїздки в цьому випадку — близько 684 грн., тобто так само, як проста пересадка в Кошице.

Основні маршрути в Прагу через Мукачеве:

  • Тячів - Прага;
  • Рахів - Прага.

Інші квитки на автобуси до Чехії також є в наявності на сайті. Найбільш популярні рейси — маршрути Київ - Прага і Львів - Прага. Але тільки ними варіанти проїзду до Праги автобусом не обмежуються! До столиці Чехії можна доїхати також з південної України, наприклад, автобусами Херсон - Прага та Одеса - Прага, маршрут обох дозволяє купувати автобусні квитки Вінниця - Прага.

Автобусні квитки знайти і замовити на сайті дуже легко. Пасажирам завжди допоможе не тільки інтуїтивно зрозумілий пошук, але й підказки про варіанти проїзду в тексті кожної сторінки. Звичайно, вартість слід перевіряти на кожну конкретну дату, адже тарифи залежать не від системи, а встановлюються перевізниками. Іноді вартість автобусних квитків значно відрізняється.

Знижки та акції пропонують також перевізники, тому важливо порівнювати всі пропозиції, які підходять пасажиру за вказаними параметрами. Для зручності на сайті реалізований пошук не тільки на конкретну дату, а й період, а якщо навести мишкою на зображення автобуса, то можна дізнатися деталі про рейс, в тому числі час маршруту, інформацію про багаж та знижки.

Оптимальний спосіб купити квиток на автобус — замовлення через сайт з подальшою оплатою картами Віза та Майстеркард. Ви можете забронювати квиток на добу, а потім оплатити також через сайт, використовуючи свій код бронювання. Головне, щоб до відправлення автобуса залишилося достатньо часу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!