Автобус Тернопіль - Прага

Автобус Тернопіль - Прага входить до складу більш довгого маршруту, а також є окреме транспортне сполучення між цими містами. Ціна квитка на автобус Тернопіль - Прага — від 1000 грн. Найдешевший рейс ненабагато відрізняється за ціною від інших, тож ви знайдете відповідний для себе варіант. Головне — звертатися не на автовокзал, де у «тітки в вікні» просто немає часу (а часто і бажання) повністю консультувати вас про наявність усіх рейсів з Тернополя до Праги на тиждень вперед і чекати вашого рішення, поки ззаду стоїть нетерпляча черга. У той же час на сайті у вас є можливість побачити весь перелік варіантів проїзду після одноразового натискання і вибирати дуже довго. Хоча все-таки затягувати з купівлею автобусних квитків не варто, щоб не залишитися без проїзних документів.

З огляду на низьку вартість проїзду для відстані, яке вимірюється майже двадцятьма годинами в дорозі, доцільність пересадки у Львові на автобус Львів - Прага, який коштує від 700 грн., невелика. Просто вибирайте прямий автобус з Тернополя і насолоджуйтеся поїздкою.

Автобуси з Південної частини України, а точніше з Одеси і Херсона, здебільшого не заїжджають до Києва, як це роблять рейси зі Східної України (з того ж Дніпра, Харкова чи Полтави). У багатьох випадках навіть зручніше доїхати на іншому транспорті до Києва, а вже потім пересісти на автобус Київ - Прага. Якщо говорити про рейси до Праги, то ситуація така ж сама. У цьому випадку розумніше скоротити шлях, що перевізники й роблять в більшості випадків. Автобуси повертають на північ і через Умань потрапляють до Вінниці, а там прямують до Львова через Хмельницький та Тернопіль. Тож такі рейси дають можливість замовити квитки не тільки Тернопіль - Прага, а й Хмельницький - Прага, Одеса - Прага або Херсон - Прага.

Також через Тернопіль їдуть автобуси з Кам'янця-Подільського, колоритного містечка, знаменитого своїм замком і близькістю до Хотину і Бакоті.

Оскільки автобуси до Праги є майже з усіх великих міст України, варіантів для планування автобусних подорожей маса. Наприклад, ви можете замовити квитки Чернівці - Прага, які з іншими рейсами перетинаються тільки у Львові. Якщо ж вас цікавить рейс до Чехії через Словаччину, то варто звернути увагу на автобуси Ужгород - Прага.

Квитки на всі ці автобуси можна замовити на сайті. Також є можливість щодобово бронювати проїзд безкоштовно. Зазвичай пасажири використовують ці опції, аби:

  1. вибрати час поїздки;
  2. узгодити дані з друзями;
  3. вибрати інший спосіб оплати, наприклад, через платіжний термінал або касу банку.

Слід зауважити, що онлайн найзручніше платити банківськими картами — так ви отримуєте миттєвий результат. Головне — впевнитися, що вам вистачає грошей на платежі через Інтернет.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!