Автобус Чортків - Вроцлав

Автобус Чортків - Вроцлав - економне рішення для поїздки в Польщу. Ціна квитка на автобус Чортків - Вроцлав - від 750 грн. У шляху прямий автобус знаходиться 14-15 годин. Купити квиток можна на нашому сайті, а також ознайомиться з корисною інформацією про "місті гномів". Маршрут входить в більшість рейсів Кам'янець-Подільський - Вроцлав.

Також ви можете вибрати варіант з пересадкою в:

Знайти і купити підходящі квитки можна на сайті - оплата онлайн за допомогою банківської карти в системі підбору рейсів.

Про Вроцлав

Вроцлав багато в чому не схожий на інші міста Польщі. Він розташований на 12 островах, які з'єднують більше 100 мостів. За цю родзинку Вроцлав ще називають північною Венецією. Найзнаменитіший тут - Тумський міст, який прикрашений тисячами замків закоханих пар і двома неоготичними статуями. Також уваги заслуговує Олавскій міст. Він стилістично дуже схожий на мости, які зводять в Римі і в Парижі.

Візитна картка Вроцлава - це його незвичайні місцеві жителі. І мова зараз не про людей, а про гномів. Це невеликі бронзові фігурки, які зустрічаються на багатьох вулицях міста. У кожної з них є ім'я, історія і своє заняття. Знайти всіх гномів - той ще квест. А якщо захочете відпочити, вирушайте в ботанічний сад з безліччю цікавих дерев, рослин і затишними алеями.

Для тих, кому подобається нічна міське життя, тут теж знайдеться море розваг. І перше з них - нічні екскурсії в зоопарку. Також в центральній частині є різноманітні бари, ресторани, клуби, адже Вроцлав - це місто студентів. І, звичайно ж, це співаючий фонтан міста, який ввечері особливо гарний. Варто зазначити, що у Вроцлаві - масова культура веганства і вегетаріанства.

Популярні автобуси до Вроцлава: Київ-Вроцлав, Львів-Вроцлав, Вінниця-Вроцлав, Луцьк-Вроцлав, Хмельницький-Вроцлав.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!