Автобус Вінниця - Вроцлав

Вінниця - важливий транспортний вузол і не дивно що є кілька автобусних рейсів навіть у Вроцлав. Ціна квитка на автобус Вінниця-Вроцлав - від 714 грн.

Фактично маршрут обслуговує рейс з Херсона у Вроцлав, що дозволяє замовити квитки не тільки з Вінниці, але й на відрізки шляху: Херсон-Вроцлав, Львів-Вроцлав, Одесса - Вроцлав, Умань-Вроцлав. Більш того, даний автобус далеко не єдиний, але решта трохи дорожче. До речі кінцева зупинка автобуса - чеська столиця, так що при бажанні можна замовити квиток на автобус у Прагу.

Відправлення автобуса Вінниця - Вроцлав з автовокзалу по вулиці Київська, 8, платформа 1.

Автобуси у Вроцлав є зовсім різні, а отже і дістатися можна по-різному. Автобус дає можливість доїхати дешево.

Деякі пасажири оберуть рейс пересадкою та тут уже можливі різні варіанти, адже можна доїхати до Тернополя і там сісти на прямий автобус Тернопіль-Вроцлав, або до Києва, на поїзді або автобусі Вінниця-Київ, звідки замовити квиток на автобус Київ-Вроцлав. Але оскільки це якийсь гак, то швидше за все пересадка буде десь на Західній Україні. Це може бути комбінація автобус Вінниця-Львів і автобус Львів-Вроцлав, що швидше за все.

Квитки у Вроцлав з Вінниці

Продаж автобусних квитків онлайн - порівняно нова для України практика. Ще не всі звикли до того, що найдешевший квиток на автобус Вінниця - Вроцлав можна придбати не виходячи з будинку або офісу. Навіть використовуючи таки популярні сьогодні смартфони і планшети можна зробити замовлення.

Багато українців сьогодні вже мають у своєму розпорядженні банківську карту - частина громадян отримує на неї зарплату, інша - пенсію або соціальні виплати і дуже зручно, що нею можна заплатити за квиток на автобус до Вроцлава на сайті. Якщо ваша карта платіжних систем Visa або Master Card - ніяких складнощів по всій території України при розрахунку в терміналі магазину, так і Інтернет у вас не буде. А замовити квиток Вінниця - Вроцлав взагалі можна без проблем і цілодобово. Тим більше вартість з Вінниці не кусається так, як, скажімо, з Херсона.

Можливості пошукової системи не обмежуються автобусами в Польщу. Покупці і майбутні пасажири можуть знайти рейси не тільки Вінниця - Вроцлав, але і по всій Європі, як прямі, так і з пересадками. Кожен може вибрати той варіант, що йому найбільше підходить.

Багато міжнародних автобусів у Польщу проїжджають Вроцлав. Пасажири з України можуть також замовити квитки в будь-якому напрямку і поїхати на автобусі до Кракова, який значно ближче і само по собі - дуже гарне місто.

До речі з Вінниці є й інші прямі автобуси до Польщі, наприклад, насамперд Варшави: автобус Вінниця-Варваша і автобус Вінниця-Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!