Автобус Кам'янця-Подільський - Слупськ

На сайті можна замовити квитки на автобус в Слупськ з Кам'янця-Подільського. Ціна квитка на рейс Кам'янець-Подільський - Слупськ - 1486 грн, що трохи дорожче, ніж зі Львова в Слупськ (вартість - 1173 грн), так що ви можете планувати поїздку з пересадкою в столиці Західної України.

Дістатися з Кам'янця-Подільського в Слупськ через Львів:

  • доїхати до Львова;
  • пересісти на автобус Львів - Слупськ.

Купити і забронювати автобусні квитки в Слупськ і інші населені пункти і транспортні вузли Польщі можна на сайті. Система також дозволяє тимчасово бронювати квиток, в основному з метою прийняття остаточного рішення, а також можливої оплати різними способами.

Дуже приємно, що два міста, в яких є замки, з'єднані одним маршрутом. Це дасть привід відвідати полякам Кам'янець-Подільський, а українцям - Слупськ. Також ви можете доїхати в Слупськ через столицю Польщі - Варшаву. Для цього замовляйте рейс Кам'янець-Подільський - Варшава, а вже звідти є автобуси в Слупськ.

До речі, якщо таки потрапите в Слупськ - обов'язково сходіть в замок, а також відвідайте "Вежу Відьом" - свідка і безпосередню учасницю страшних сторінок історії Польщі.

Популярні квитки Київ-Варшава, Львів-Варшава, Київ-Краків та Львів-Краків також можна придбати на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!