Автобус в Карлові Вари

Карлові Вари — це місто-курорт у Чехії. Сюди приїжджають (в тому числі на автобусах з Праги) поправити здоров'я та відпочити, попити корисних вод. Особливо приваблюють відвідувачів гарячі джерела. Раніше місто носило назву Карлсбад. Пагорби, вкриті лісами, в долині яких розташувався це п’ятдесяти тисячне місто, створюють атмосферу затишку і захисту. Можливо, тому курорт настільки популярний в світі і місто Карлові Вари називають другим після Праги, коли говорять про Чехію.

Популярні автобусі з України:

Дуже зручно, що автобуси до Чехії не обмежуються рейсами до столиці, а й на курорти можна знайти прямі маршрути. Лише дві години автобусом відокремлюють відомий курорт стародавнього міста Прага, тож поїздка може вилікувати як тіло, так і душу. Особливістю Карлових Вар у транспортному відношенні є те, що поїздку автобусом будь-якої складності краще робити через Прагу, якщо немає прямого рейсу до Карлових Вар з пункту відправлення, в тому числі і чеських міст: Брно, Оломоуц, Пльзень, Острава. Іншими словами, якщо не можете знайти квиток до Карлових Вар, шукайте автобус до Праги.

Карлові Вари та Маріанські Лазні (стара назва Марієнбад — ще один курорт у Чехії) чимось дуже схожі. Одні з найбільш фешенебельних водних здравниць для всієї Європи. Часто цікавляться, як доїхати з одного міста в інше. На громадському транспорті, доступному на сайті, можна поїхати через столицю Чехії — Прагу або ж напряму. Про наявність рейсів треба поцікавитися на місці — на авто та з/д вокзалах.

Автобуси в Карлових Варах

У Карлових Варах громадський транспорт (головним чином, автобуси) курсують згідно складеного графіка. Квитки на громадський муніципальний транспорт, як і всюди в Чехії, мають свою градацію. Якщо купувати «ізденку» у касі, то на дорослу людину один коштуватиме 18 крон, якщо купувати у водія автобуса, то 25 крон. Квиток для дитини обійдеться в 9 крон, а на поїздку з пересадкою — 12 крон. При цьому добовий квиток на весь міський транспорт коштує 80 крон, а тижневий — 220.

Графік руху розписано по хвилинах у таблиці, де перше число — час прибуття, а наступний список — хвилини для кожної години.

Популярні міські маршрути автобусів у Карлових Варах:

  • Автобус №1 — Атріум (ATRIUM, Shopping center) і їде до торговельного центру GLOBUS.
  • Автобус №2 — Театральна площа об'їзною дорогою, де відкривається вид на курорт, і прибуває до торговельного центру VARYÁDA.
  • Автобус №6 — Тржніце (Tržnice) і їде в район Дуби (Doubí). Зручний рейс для тих, хто збирається прогулятися вздовж річки з цікавою назвою Огрже (Ohře). Мета прогулянки — Сватошкіе скелі (Svatošské skály) і місто-замок Локет (Loket).
  • Автобус №8 — їде до аеропорту Карлові Вари з Тржніце (Tržnice). Але слід зауважити, що кількість рейсів з Карлових Вар більш ніж скромна. Перельоти здійснюються на регулярній основі до Москви, Санкт-Петербурга, Єкатеринбургу, а іноді з'являються рейси до Самари та Тюмені.
  • Автобус №22 — стане в нагоді тим, хто хоче скупитися в ТЕSCO. Місце відправлення — Тржніце.

Також у місті є два нічних рейси автобуса, але найбільше придатний автобус №52. Він відправляється з Театральної площі (Divadelní náměstí), проїжджає Тржніце і далі їде в район Дуби (Doubí).

Варто відзначити, що в Карлових Варах є два з/д вокзали: Горні-Надражі (Верхній вокзал) і Дольні-Надражі (Нижній, відповідно) і два фунікулери — один до готелю «Імперіал», а другий — до оглядової вежі «Діана».

Квитки на автобуси до Карлових Вар з України

На сайті можна купити квитки на автобуси до Карлових Вар за різними напрямками, в тому числі і з України:

  1. Автобус Київ - Карлові Вари, ціна квитка — від 1890 грн. (прямує через Прагу).
  2. Автобус Львів - Карлові Вари, ціна квитка — від 1050 грн. Найдешевший рейс Золочів - Карлові Вари. Проте, є й інші квитки на автобуси з дуже привабливими цінами.

На сайті також можна замовити і забронювати квитки на прямі рейси Київ - Карлові Вари, Львів - Карлові Вари а також до Карлових Вар з таких українських міст, як Рівне, Житомир, Золочів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Стебник, Борислав.

Але це всього лише прямі рейси. Іноді доцільніше їхати з пересадкою в Празі. Непрямих рейсів насправді скільки завгодно, оскільки дуже багато українських міст мають пряме сполучення з Прагою, а також багато рейсів безпосередньо до Карлових Вар роблять зупинку у Львові. Наприклад, якщо вам потрібно дістатися до Карлових Вар з Одеси, ви можете замовити прямий квиток до Праги, а потім за 2 години і 6 євро доїхати до Карлових Вар. Прямий автобус Київ - Прага також може вирішити транспортну задачу. Також поцікавтеся ціною квитка на автобус Львів - Прага, оскільки з пересадкою часто виходить дешевше.

Купуйте квитки Ужгород - Прага та на інші рейси.

Автобус Прага - Карлові Вари

Але ж з пересадкою в столиці Чехії, Празі, варіантів значно більше. Міжнародних автобусів до Праги дуже багато з самих різних міст Європи, в тому числі і з українських великих або транзитних населених пунктів! З Праги до Карлових Вар їхати автобусом близько двох годин з місцевим чеським дешевим перевізником STUDENT AGENCY, квитки на який продаються на сайті. Ціна квитка на автобус Прага - Карлові Вари — 6,85 євро.

Конкурент flixbus пропонує проїзд Прага - Карлові Вари трохи дешевше — 6,30 євро, але тимчасові рамки такі ж: трохи більше, ніж дві години в дорозі.

Автобус Прага аеропорт - Карлові Вари

У Карлових Варах є власний аеропорт, але він приймає обмежену кількість рейсів, в той час як Прага може похвалитися міжнародним аеропортом і претендує на звання одного з основних транспортних вузлів Європи.

Квиток на автобус Прага (аеропорт) - Карлові Вари коштує 6-7 євро, час у дорозі — дві години, що небагато навіть для регіональних аеропортів, не кажучи вже про трансфер до іншого міста. Також варто зазначити, що ціна квитка на автобус дуже низька за європейськими мірками.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!