Автобус Вінниця - Люблін

Автобус Вінниця - Люблін – це відмінне транспортне рішення. Ціна квитка на автобус Вінниця - Люблін - від 449 грн. Найдешевший квиток на момент перевірки продавався на маршрут Херсон - Варшава, але тим не менше ви можете знайти квитки і на інші маршрути, які проїжджають через Вінницю та через Люблін. Як правило це автобуси в Польщу з Одеси, Херсона, Миколаєва, які слідують через Львів до Варшави.

Основні маршрути автобусів, що дозволяють замовити квитки Вінниця-Люблін:

Автобуси, які курсують за маршрутом Вінниця - Люблін також роблять зупинки у Хмельницькому (купляйте квитки Хмельницький-Люблін), Тернополі, Львові... Але є і не стандартні маршрути автобусів: Вінниця - Хмельницький - Нетішин - Рівне - Ягодин - Дорохуськ - Люблін - Варшава.

Замовити квитки на автобуси Вінниця - Люблін та у зворотний бік - з Любліна до Вінниці можна на сайті. Покупцям надається:

  • широкий вибір рейсів автобусів від різних перевізників за напрямком Вінниця - Люблін;
  • зручний інтерфейс системи пошуку та придбання квитків;
  • кілька способів оплати в тому числі два з них на сайті: банківська карта і paypal.

Автовокзали Вінниці

Автовокзал відправлення з Вінниці може бути:

  1. Вінниця, Автовокзал, вул. Київська 8;
  2. Вінниця, Автовокзал "Західний", вул. Хмельницьке шосе 107.

Прибуття автобусів у Люблін як правило відбувається на Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia.

Подорож до Любліну

На сайті ви можете з легкістю спланувати подорож до Любліну. По-перше, у продажу є недорогі квитки на автобуси в Люблін, а це часто саме правильне рішення для пасажирів з України, незважаючи на міжнародний аеропорт в місті. Все-таки з ціною з Києва до Любліну або вартістю рейсу Львів-Люблін не кожен лоукост може зрівняється. Більш того, ціна 8-15 євро для лоукостів виняток. А якщо враховувати, що автовокзал знаходиться в центрі міста, на відміну від аеропорту, то вигода стає очевидною. Та і прямих перельотів у Люблін на момент написання статті не було. І звичайно ж прямого перельоту Вінниця - Люблін немає, а значить - шукайте квитки на автобуси.

На сайті можна знайти й інші цікаві рейси в Люблін з України: Івано-Франківськ - Люблін, Харків - Люблін, Ковель-Люблін, в Варшаву. Купуйте квитки на автобуси в Польщі онлайн, адже це не дорого та зручно.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!