Автобус Житомир - Катовіце

Житомир знаходиться на шляху з Києва до Львова, що означає, що всі автобуси, які роблять зупинку у Катовіце дають можливість замовити квиток на прямий рейс в Польщу. Ціна квитка на автобус Житомир - Катовіце - від 550 грн. У дорозі Житомира в Катовіце пасажири будуть з 13:30 до 18:45 в залежності від маршруту. Найдешевший квиток продається на автобус Київ - Прага.

Маршрути автобусів, що дозволяють доїхати з Житомира в Катовіце:

З Житомира автобуси відправляються з автовокзалу на Київській 93. В Катовіце приїжджають на Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1.

Також на сайті ви можете знайти інші квитки на автобуси в Катовіце. І серед них можна назвати: Київ - Катовіце, Львів - Катовіце, Луцьк - Катовіце. На сайті також можна відшукати квитки на автобуси до Польщі по інших напрямках. Замовити та забронювати можна тут.

Варто відзначити, що з України в Катовіце можна долетіти на літаку з Києва є прямий рейс на лоукост з Польщі wizzair. Але квитки на автобуси, як правило, набагато дешевше, хоч і часу поїздка займе пристойно. У будь-якому випадку прямого перельоту з Житомира немає, тому краще вибирати автобус або їхати в Катовіце з пересадкою у Львові.

З Житомира до Польщі є досить багато рейсів, серед них напрямки Житомир - Гданськ, Житомир-Краків, Житомир-Варшава, Житомир-Вроцлав. Квитки до Варшави та інших польских міст на також можна придбати онлайн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!