Автобус Івано-Франківськ - Вроцлав

Вроцлав може запропонувати власний аеропорт і велику кількість вузів, тому автобуси в цьому напрямку популярні, в тому числі і з Івано-Франківська. Ціна квитка на автобус Івано-Франківськ - Вроцлав — від 420 грн, що в еквіваленті приблизно 15 євро на сьогоднішній момент. Таку ціну пропонує рейс Чернівці-Вроцлав. Дорога з Франківська до Вроцлава займає близько 15 годин в залежності від рейсу.

Польща — дуже популярна серед українців, особливо західних областей. Багато хто працює в Польщі або їздить за покупками. А Вроцлав саме як студентське місто цікавить українців більше в якості місця навчання, а не транспортного вузла.

Квиток на автобус Івано-Франківськ - Вроцлав можна купити на сайті. Оберіть відповідний рейс через систему. Дізнатися:

  1. чи є в автобусі Івано-Франківськ - Вроцлав вільні місця,
  2. графік відправлення та маршрут прямування, а також точну адресу автовокзалу чи автостанції можна лише на конкретну дату для конкретного рейсу і ніяк інакше.

Автобуси Україна - Польща є різні і зовсім не дивно, що з Івано-Франківська можна доїхати до Вроцлава.

Все потрібно перевіряти онлайн в реальному часі. Може бути, що автобус є, але квитків на нього вже немає, і тоді дані про рейс просто не будуть відображатися, тому обов'язково враховуйте таку можливість. Тому так важливо дивитися предметно. Якщо вас цікавить саме графік руху — подивіться на місяць-два наперед — швидше за все, вільні місця будуть.

Оплатити проїзд можна онлайн, прямо на сайті. Як спосіб оплати найоптимальніший варіант — платіж карткою Visa або MasterCard. Як варіант — можна зробити платіж за автобусний квиток Івано-Франківськ - Вроцлав у касі банку або в терміналі, але це довше і платіж не буде внесений автоматично, а, швидше за все, його перевірятимуть вручну, а значить, після оплати потрібно буде почекати якийсь час, перш ніж платіж відбудеться, і електронний квиток надійде на електронну пошту.

Якщо ви запланували подорож до Вроцлава, рейс буде вкрай корисний. Також не варто забувати про можливість купити квиток на автобус до Кракова. Не кажучи вже про те, що з Вроцлава зручно й недорого можна замовити квитки на автобус до Праги.

Прямий автобус — не панацея, оскільки можна замовити квиток і через Львів. Маршрут буде виглядати так: автобус Івано-Франківськ-Львів і автобус Львів-Вроцлав. У вартості багато виграти не вдасться, але для багатьох цей варіант буде найкращим. Також зі Львова можна замовити квитки на автобуси до Польщі, і найпопулярніші — це автобуси Львів - Краків та автобус Львів - Варшава, Одесса - Вроцлав. Також доїхати можна автобусом з Києва до Івано-Франківська, якщо квиток на потяг не вдалося купити за низькою ціною.

Також у продажу є різні квитки у Вроцлав з України: Одеса - Вроцлав, Тернопіль - Вроцлав, Чернівці - Вроцлав, Вінниця - Вроцлав, Умань - Вроцлав, Луцьк - Вроцлав, Ровно - Вроцлав, Хмельницький - Вроцлав, Полтава - Вроцлав, Николаев - Вроцлав, Харків - Вроцлав, Херсон - Вроцлав, Дніпро-Вроцлав, Ужгород-Вроцлав, Житомир-Вроцлав.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!